Collection: WOOL


Wool is the textile fiber obtained from sheep

57 products
  • Vintage
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rios
    Regular price
    $15.95
    Sale price
    $15.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sock
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noro Ito
    Regular price
    from $42.95
    Sale price
    from $42.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mecha
    Regular price
    $15.95
    Sale price
    $15.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tosh Merino Light
    Regular price
    $26.00
    Sale price
    $26.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hikoo Sueno Worsted
    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noro Tsubame
    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shibui Cima
    Regular price
    $15.95
    Sale price
    $15.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silk Garden Solo
    Regular price
    $11.95
    Sale price
    $11.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noro Silk Garden
    Regular price
    from $11.95
    Sale price
    from $11.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Woolfolk Sno
    Regular price
    from $19.00
    Sale price
    from $19.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noro Miyabi
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shibui Twig
    Regular price
    from $17.95
    Sale price
    from $17.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noro Tsuido
    Regular price
    $40.95
    Sale price
    $40.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shibui Pebble
    Regular price
    from $17.95
    Sale price
    from $17.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Woolfolk Luft
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Felted Tweed
    Regular price
    from $12.95
    Sale price
    from $12.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Woolfolk Flette
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Arroyo
    Regular price
    from $18.95
    Sale price
    from $18.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rasta
    Regular price
    $22.95
    Sale price
    $22.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ultra Wool
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Findley
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caracol
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out